لینک پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی :: تجارت الکترونیک و کسب پول از طریق اینترنت

لینک پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

لینک پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی

http://www.zafre.com

انتخاب کلمات کلیدی ، یکی از مهمترین و اساسی ترین نکاتی است که باید در سایتتان به کار ببرید .

هر مقاله باید به دقت آنالیز شده و کلمات کلیدی مناسب از آن استخراج گردد . من تلاش میکنم برخی از شیوه هایی که به انتخاب کلمات کلیدی به شما کمک میکنند را در اینجا یادآوری کنم . ضمن آنکه از همین مقاله به عنوان مثال استفاده میکنم تا قضیه برایتان ملموس تر باشد . ابتدا یک فایل ورد باز کنید و کلماتی را که استخراج میکنیم در آن بنویسید . حالا:
چه کلمات کلیدی برای سئو مناسب است ؟

1- مطلب را برای کاربر بنویسید نه برای موتور جستجو

۲ – از تکرار بیهوده یک کلمه اجتناب کنید ولی چگالی کلمه و محتوای مربوط به آن را در نظر بگیرید

۳ – تیتر موضوع شما میتواند به شما خیلی کمک کند

اگر تیتر مناسبی برای پست خود انتخاب کرده باشید پس حتما” کلمات کلیدی مهمی در آن هست :

چه کلمات کلیدی برای سئو مناسب است ؟

خوب از این تیتر دو کلمه مهم را میتوان استخراج کرد . سئو و کلمات کلیدی ، من هر دو را انتخاب میکنم چون مقاله به طور کلی در مورد سئو است و به طور خاص به کلمات کلیدی میپردازد

۲ – از عبارات دو و سه کلمه ای و همچنین سئوالی هم استفاده کنید مانند : کلمات کلیدی مناسب ، نقش کلمات کلیدی ، کلمات کلیدی چیست ؟

۳- ببینید چگالی چه کلماتی در سایت بالاست آنها را نیز انتخاب کنید . مثلا در این مطلب از این کلمات چند بار استفاده شده که همگی به سئو مربوط میشوند مثل :

کلمات کلیدی ، سئو ، موتورهای جستجو – دوتای اول را که قبلا” درآورده بودیم پس موتورهای جستجو را هم به لیست اضافه میکنیم .

۴ – کلمات مترادف آنها و کلماتی که ارتباط تنگاتنگی با موضوع دارند را انتخاب کنید مثل : برچسب ، بهینه سازی سایت ، SEO , Keywords و …. اینها را هم به لیست اضافه کنید

۵ – خودتان را جای کاربر بگذارید ؟ ببینید اگر شما چه عبارتی را جستجو کنید و به این مقاله برسید جواب خواسته خود را گرفته و راضی خواهید بود ؟ من اینها به ذهنم رسید : انتخاب کلمات کلیدی ، روش تعیین کلمات کلیدی و … از آنها که به نوعی تکراری بود صرف نظر کردم

۶ – چند تا که بسیار حیاتی و مرتبط هست را در گوگل تایپ کنید ، پیشنهاداتی که خود گوگل میدهد بسیار کارآمد است . همزمان که عبارت را تایپ میکنید به پیشنهادات گوگل و صفحاتی که پیدا میکند توجه کنید .من عبارت کلمات کلیدی را در گوگل وارد کردم و اینها نظرم را جلب کرد

کلمات کلیدی گوگل ، لیست کلمات کلیدی ، راز کلمات کلیدی ، تراکم کلمات کلیدی

این کار را میتوانید با دیگر عبارات هم انجام دهید . در تمام مراحل ، شماره یک و پنج را در نظر داشته باشید ، کسی که تعیین میکند رتبه شما در گوگل بالا برود ، کاربر است.

۷ – متن را خودتان بنویسید و کپی نکنید ، چرا که هرکدام از این کلمات را که سرچ کنید گوگل جدید بودن و پر محتوا بودن را در نظر میگیرد ( در این باره مطالب جالب توجهی را در حال تهیه دارم )

۸ – برخی از کلمات حساس را در متن بولد کنید . هرگز در این باره افراط نکنید تا متن شما زیبایی خودرا از دست ندهد

این هشت مورد به شما کمک میکند که بیش از هشتاد درصد را ه را پیموده باشید ، بیست در صد بقیه به ابتکار و حوصله خودتان بستگی دارد . کلمات کلیدی را کم ولی مرتبط انتخاب کنید و همواره در جایگاه کاربر قرار بگیرید .

فرشید رمضانی

چگونگی استفاده از کلمات کلیدی قوی در وب سایت

مهمترین بخش ایجاد مطالب بسیار عالی برای جذب مخاطب و داشتن ترافیک وب سایت، استفاده از کلمات کلیدی قدرتمند، ایجاد محتوایی با کلمات کلیدی غنی می باشد. کلمات کلیدی،‌لینک ها و بازدیدهای سایت به جستجوگران کمک می کند که مطالب و محتوا و همچنین وب سایت شما را پیدا کنند.

بدون کلمات کلیدی قوی، بازدیدکنندگان بالقوه شما را پیدا نخواهند کرد. اگر از کلمات کلیدی مشابهی در محتوای خود و متا تگ ها که جستجوگران هم هنگام جستجو در گوگل یا بینگ و دیگر موتورهای جستجو استفاده می کنند به کار نبرید، وب سایت شما در لیست نتایج موتور جستجو به نمایش در نخواهد آمد.

۱- تحقیق و آنالیز کلمات کلیدی

از تحقیقات لازم برای پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی متناسب با مطالب خود را انجام دهید. در ابتدا نیاز به درک همهء افراد ضروری است؛ اگر هر یک از مشتریان شما با اصطلاحات مخصوص یک صنف و صنعت آشنا باشند، بنابراین ایجاد یک لیست گسترده تر از کلمات کلیدی که مشتریان شما ممکن است از آنها استفاده کنند ضروری خواهد بود.

بعد از ایجاد این لیست، آن کلمات کلیدی در ابزارهای پژوهشی کلمات کلیدی مانند گوگل، به اجرا در آورید تا ببینید این کلمات کلیدی توسط چه تعداد کاربر جستجو می شود و چه تعداد از آنها تبدیل به خرید از وب سایت خواهد شد. برای دریافت یک پیشنهاد خوب در مورد کلمات کلیدی، از این لینک بازدید نمایید و بر روی لینک مشخص شده، برای دریافت ایده و نظرات در مورد کلمه کلیدی کلیک نمایید. http://adwords.google.com

در این صفحه شما می توانید عبارات مورد نظر در زمینه صنف و صنعت خود و یا آدرس وب سایت شرکت تان را برای دریافت بهترین کلمه کلیدی برای استفاده وارد نمایید. همچنین نتایج آماری را نشان می دهد که هر کلمه کلیدی چند بار در ماه جستجو شده و دیگر آمارهای محلی به شما کمک می کند تا تشخیص دهید که کدام کلمات کلیدی از لحاظ نظری بهترین کلمه کلیدی برای استفاده در tag ها می باشد.

۲- ایجاد محتوا بر اساس کلمات کلیدی

پس از اینکه کشف کردید که قوی ترین کلمه کلیدی مناسب برای وب سایت تان چیست،باید اقدام به تهیه محتوا بر اساس آن کلمات کلیدی نمایید. باید مطمئن باشید که محتوای شما با کیفیت بوده و موضوع آن نیز حول محور کلمه کلیدی خاصی است که انتخاب نموده اید.

البته مجبور نیستید که تمامی کلمات کلیدی خود را در یک مقاله یا وبلاگ استفاده نمایید، اما سعی کنید از بسیاری از کلمات کلیدی مرتبط تا حد امکان استفاده نمایید.

۳- قبل از انتشار محتوا برای عدم وجود بیش از حد کلمات کلیدی ویرایش انجام دهید

اگر محتوای شما معنی و مفهوم و حسی ایجاد نکند، هیچ کس آن را نخواهد خواند. بنابراین اطمینان حاصل فرمایید که قبل از انتشار مطالب جهت حصول از کیفیت کلی، آن را مورد نقد و بررسی قرار داده اید. استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی، درک مطالب شما را سخت خواهد کرد.

بالاتر از همه، اطمینان از کیفیت برای خوانندگان و ایجاد محتوایی که خوانندگان تمایل به خواندن آن را دارند، مهمتر از چیزی است که فقط با اهداف شما در تناسب است.

علاوه بر این اگر در اسناد و مطالب خود بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده کردید، موتورهای جستجو مطالب شما را علامت گذاری (flag) کرده و به عنوان محتوایی با پتانسیل بد شناسایی می کنند و در نتایج موتور جستجو رنکینگ بالایی نخواهید داشت.

۴- متا تگ

استفاده از متا تگ در وبلاگ و یا مقالات و یا مطالب مطبوعاتی هنوز یک اصل بسیار مهم می باشد. این امر به موتورهای جستجو کمک می کند تا مطالب شما با موضوعات مرتبط را به سرعت پیدا کنند. بسیاری از وبلاگ ها به شما اجازه می دهند که بر اساس دسته بندی های کلی و مشابه وبلاگ شما نیز در آن sort شود.

اما با استفاده از متا تگ ها واقعاً امتیاز های لازم را از موتور جستجو خواهید گرفت. تمامی کلمات کلیدی مناسب را در متا تگ بکار ببرید تا مطمئن شوید که موتور جستجو مطالب و محتوای وب سایت شما را پیدا کرده و آن را در نتایج موتور جستجو جای می دهد.

۵- عنوان مناسب

میزان ارتباط موضوع با محتوای شما چگونه به خوبی انجام می شود؟ باید اطمینان حاصل فرمایید که عنوان مطالب شما مستقیماً مرتبط با محتوای آن باشد. از کلمات کلیدی مرتبط در عنوان مطالب خود به خوبی استفاده نمایید. موتور جستجو به عنوان شما بیشتر از مطالب دیگر در مقالات اهمیت می دهد.

عنوان اولین چیزی است که بازدیدکنندگان و مخاطبین و خوانندگان بالقوه شما در نتایج جستجو آن را می بینند. پس اطمینان حاصل فرمایید که مطالب مرتبط در موتور جستجو اغوا کننده و جذاب باشد. کلمات کلیدی عالی برای ایجاد لینک بیلدینگ نیز بسیار ضروری است و موجب ایجاد ترافیک وب سایت و افزایش رنکینگ در موتور جستجو خواهد شد.

در این مورد بسیار گزینشی عمل کنید و مناسب ترین کلمه کلیدی را برای مطالب خود استفاده نمایید. مطمئن شوید که در مورد کلمات کلیدی مرتبط پژوهش می کنید و تمامی مراحل استفاده از کلمات کلیدی قوی را دنبال نموده اید. زیرا صرفاً فقط ایجاد محتوا به معنی این نیست که افراد مطالب شما را خواهند خواند. حتماً باید جذابیت کافی داشته و مرتبط با خوانندگان شما باشد.


برترین کلمات کلیدی جستجو شده توسط موتور جستجو گوگل در سال ۲۰۱۱

کمپانی گوگل در پایان هر سال برترین واژه های کلیدی که توسط افراد در موتور جستجو محبوب گوگل سرچ میشوند را در لیستی تحت عنوان Google zeitgeist منتشر میکند،امسال نیز گوگل Zeitgeist 2011 را برای نمایش ۱۰ کلمه کلیدی که بیشتر مورد توجه افراد سرار دنیا بودند و در این موتور جستجو سرچ شدند را معرفی کرد.

در ادامه این لیست جالب را مشاهده میکنید:

Rebecca Black:خواننده و دختر ۱۳ ساله ای که با انتشار آلبوم Friday خود در سال ۲۰۱۱ و بردن جایزه ۲۰۱۱ MTV Video Music Awards توانست بیشترین تعداد جستجو را در سال ۲۰۱۱ به خود اختصاص دهد.

Google+:شبکه اجتماعی جدید کمپانی گوگل که امسال با افتتاح خود سر و صدایی زیادی ایجاد کرد.

Ryan Dunn:بازیگر فیلم Jackass که امسال جان خود را بر اثر صانحه رانندگی از دست داد.

Casey Anthony:مادر جوانی که متهم درجه اول قتل دختر دو ساله خود شد و سپس از این اتهام تبرئه شد.

Battlefield 3:بازی جنجال برانگیز با سبک اول شخص تیرانداز که امسال منتشر شد و داستان اصلی آن حمله به تهران،پاریس و.. میباشد.

iPhone 5:گوشی هوشمندی که همگان فکر میکردند امسال توسط کمپانی اپل معرفی میشود،ما در نهایت این کمپانی گوشی هوشمند iPhone 4S معرفی کرد.

Adele:خواننده زن انگلیسی که با انتشار آلبوم ۲۱ خود و فروش ۲۰۸,۰۰۰ کپی از تنها در انگلیس،دنیای موسیقی را شگفت زده کرد.

東京 電力:عبارت جستوجو شده که TEPCO خوانده میشود مرتبط با فاجعه نیروگاه هسته‌ای Fukushima ژاپن به علت سونامی میباشد.

Steve Jobs:موسس و مدیر عامل دوست داشتنی اپل که امسال جان خود را بر اثر سرطان از دست داد.

iPad2: محصولی از سوی کمپانی اپل که با انتشار نسخه دوم خود و فروش ۵۰۰,۰۰۰ تبلت در هفته اول معرفی،باعث ایجاد انقلابی در تولید و فروش تبلت ها در سراسر جهان شد.

 

یکی از نکات جالب این لیست حضور ۳ کلمه کلیدی مرتبط با کمپانی اپل میباشد که این موضوع میتواند مشخص کننده افزایش طرافدارن این کمپانی در سراسر جهان باشد،علاوه بر لیست بالا که شامل ۱۰ عبارت جستجو شده برتر گوگل سرچ در سال ۲۰۱۱ میباشد،این کمپانی برترین عبارت های جستجو شده در ۴۸ کشور مختلف جهان را نیز منتشر کرده است.

نویسنده : ابوالفضل بازدید : 234 تاريخ : سه شنبه 14 مهر 1394 ساعت: 16:25
برچسب‌ها : فهرست بهترین سایت های ایرانی (100 سایت برتر فارسی را در ایران بشناسیم !) ,کسب و کار اینترنتی, کسب و کار, کسب درامد از وبلاگ ,کسب درآمد از اینترنت, کسب درآمد اینترنتی ,کسب و کار موفق ,کسب درامد از Youtube ,کسب کار کسب و کار الکترونیک ,کسب و کارهای موفق ,کارادایی ,کارتون ,کارت ملی هوشمند ,کارو کاریکاتور آتنا فرقدانی, کار در منزل ,کاریکاتور ,کاریابی ,کارگزاری مفید ,کارت تبریک ,تولد اینترنتی ,بانک ملت ,اینترنتی بانک ملی ,اینترنتی ,اینترنتی بانک سپه ,اینترنتی تجارت ,اینترنتی ملت ,اینترنتی بانک رفاه ,اینترنتی بانک تجارت ,اینترنتی بانک کشاورزی ,اینترنتی بلیط قطار ,فوق العاده ,فوق العاده زدبازی ,فوق العاده ویژه کارمندان ,فوق العاده بهنام صفوی ,فوق العاده ویژه ,فوق العاده به انگلیسی ,فوق العاده ویژه کارکنان دولت ,فوق العاده خنده دار, فوق العاده, شغل فوق العاده, شغل فرهنگیان ,ارزانترین تور دبی ,ارزانترین شاسی بلند, ارزانترین تور ترکیه ,ارزان موبایل, ارزانترین بلیط هواپیما ,ارزان سرا, ارزان یاب ,ارزان سفر آرژانتین, ارزانترین تور استانبول ,به صرفه ترین تبلت ,به صرفه ترین گوشی اندروید ,به صرفه ترین گوشی ,به صرفه ترین خودرو ,به صرفه ترین لپ تاپ ,به صرفه ترین اینترنت ,به صرفه ترین گوشی موبایل ,به صرفه ترين لپ تاپ ,به صرفه ترین کارت گرافیک ,به صرفه ترین گوشی سونی ,یکجا ,یکجا نشین ها ,یکجا نشینی, یکجانبه گرایی ,یکجانشینی عشایر ,رای یکجا ,دانلود یکجا ,پولدارهای تهران ,پولدارک ,پولدارترین مرد جهان ,پولدارترین ایرانی, پولدارهای ایران ,پولدار شدن ,پولدارترین فرد ایران ,پولدارترین دختر ایران ,پولدار ترين مرد ايران ,پولدارترین زن جهان ,کمترین قیمت گوشی, کمترین مربعات ,کمترین گروه خونی ,کمترین سود وام بانکی ,کمترین عدد یک رقمی ,کمترین قیمت تبلت ,کمترین خرابی لپ تاپ ,کمترین زمان احتمال بارداری ,کمترین حقوق تامین اجتماعی ,کمترین اسم پسر, زمان الوصل ,زمان يافن ,زمانه, زمان الصمت ,زمان پخش خندوانه, زمان ,زمان تخمک گذاری ,زماني رماني ,زمان اذان, زمان تخمك گذاري خانمها ,درآمد احسان علیخانی, درآمد از طریق اینترنت ,درآمد دندانپزشکان در ایران ,درآمد آنلاین, درآمد احسان عليخاني ,درآمد حسابداری ,درآمد مهندس عمران ,درآمد میوه فروشی ,درآمدزایی اینترنتی, درآمد دیجی کالا, شغلانتى, شغل في دبي ,شغل های پردرآمد ,شغل سهراب ام جی, شغلهای پر درامد ,شغل مناسب, شغل کیم کارداشیان ,شغل ,شغل های رشته تجربی, شغل البيت ,فروشگاه اینترنتی, فروشگاه شهروند, فروشگاه اینترنتی ,لباس فروشگاه ,فروشگاه, رفاه ,فروشگاه کیو ,فروشگاه اینترنتی موبایل ,فروشگاه گیم شارک ,فروشگاه یاس ,فروشگاه ساز ,ثروتمندان ایرانی ,ثروتمندان ايران ,ثروتمند ثروتمندترین مرد ایران ,ثروتمندترین کشور دنیا ,ثروتمندان ,ثروتمندان دنیا, ثروتمندترین ایرانیان دنیا ,ثروتمندترین ایرانی, ثروتمندترین های ایران ,تجارت, بانک تجارت فردا ,تجارت الکترونیک ,تجارت الکترونیک پارسیان ,تجارت آسان ,تجارت جهانی ,تجارت آنلاین ,تجارت کارت به کارت ,تجارت آزاد ,تجارت موجودی الکترونیک جوان, الکترونیک دیجیتال الکترونیک 1 ,الکترونیک صنعتی, Pdf الکترونیک ,الکترونیک پژوه ,الکترونیک صنعتی ,الکترونیک قضایی ,الکترونیک به زبان ساده ,الکترونیک قدرت ,چگونه چاق شویم, چگونه ایمیل بسازیم, چگونه نماز بخوانیم, چگونه ,چگونه پولدار شویم ,چگونه جذاب باشیم ,چگونه بچه دار شویم ,چگونه رزومه بنویسیم ,چگونه دلبری کنیم ,چگونه جذاب باشيم ,کلش اف کلنز, کلش اف کلنز برای کامپیوتر ,کلش اف کلنز ,هک شده ,کلش اف کلنز ,مود کلش اف کلنز اندروید, کلش اف کلنز شیطان پرستی ,کلش اف کلنز نامحدود, کلش اف کلنز, Pc کلش اف کلنز در کامپیوتر, کلش اف کلنز نقشه بازی انلاین بازی اندروید, بازیگران پورنو ,بازی ,بازی تاج و تخت, بازیگران زن ایرانی ,بازی باربی ,بازیگران ایرانی, بازی حکم ,بازی Ps4 ,مهندس طلوعی, مهندس صمد طلوعی ,مهندس سعید طلوعی ,درآمد احسان علیخانی, درآمد از طریق اینترنت ,درآمد دندانپزشکان در ایران ,درآمد آنلاین, درآمد احسان عليخاني ,درآمد حسابداری ,درآمد مهندس عمران ,درآمد میوه فروشی درآمدزایی اینترنتی ,درآمد دیجی کالا ,بالاترین بالاحضان الابوية ,بالاترین سود بانکی ,بالاربيجي والقذايف بالاویزیون ,بالا بردن سرعت اینترنت بالاتر از خبر ,بالاخره بالابان بالالوان الطبيعية زمان الوصل, زمان يافن زمانه زمان الصمت ,زمان پخش خندوانه, زمان زمان تخمک گذاری زماني ,رماني زمان اذان زمان ,تخمك گذاري خانمها,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123